Site Loader

Každá žen touží po rodinném baráčku s bazénem a zahradou, na které bude trávit čas se svým milovaným manželem a její děti si budou hrát na zahradě.

Kdy je ta pravá chvíle pro udělání životního kroku, který změní váš život? Vhodná chvíle vlastně neexistuje. Vhodnou chvíli si musí člověk vytvořit sám a prakticky každý okamžik může být tím pravým.
foto nevěsty.jpg

Říká se, že svatební potvrzení je jen kun papíru. To není pravda, protože když někdo žije na hromádce, nemá vlastně téměř žádné závazky. V případě neshody, kvůli které se cesta dvou partnerů rozdělí a každý se vypraví tou svou cestou, stačí jen sbalit své věci a odstěhovat se. V případě, že je pár již v manželství to tak lehké už není. Rozvod stojí peníze a i papírování. V případě, že jeden z partnerů nesouhlasí, je nutno zvolit soudní cestu.
růže v knize.jpg

Jestliže jste žena, která čeká na ten krásný okamžik, který stále nepřichází, ale myslíte si, že už je ta pravá chvíle, můžete to vzít do svých rukou! V dnešní moderní době není nic neobvyklého na tom, když požádá o ruku žena muže. Dokonce muži mají rádi, když udělá žena první krok (například v začínajícím vztahu), takže třeba právě váš partner nemá dostatek odvahy nebo si myslí, že ještě nejste připravena.
Svatba je sice krásný zážitek, který nezapomene nikdo z nás do konce života, ale jsou okolo ní starosti. Svatba je časově, fyzicky i psychicky náročnou záležitostí, ale výsledek a vzpomínky za to stojí.

Mezi tyto starosti patří například sehnání vhodného místa konání, výběr prstenu, vybrání vhodných dekorací, šatů, napsání seznamu hostů a mnoho dalších.
navlékání prstenu.jpg

Závěrem napíši svůj osobní názor. Svatba je obrovské rozhodnutí (myslím si, že jedno z největších životních rozhodnutí) a člověk na ni musí být připraven. Po svatbě se z chlapce stane muž a z dívky žena a to je znakem dospělosti, která se od těchto dvou lidí očekává.

Post Author: deamadre.cz