Site Loader

Chtěli by jste investovat své prostředky, respektive peníze do nějakého projektu, který Vám něco vydělá a zúročíte tak tedy své zisky. To je určitě skvělý nápad a vřele do toho. Musíte však počítat s tím, že ne každá investice z Vás udělá milionáře. Nikdy to nefunguje tak, že někam dáte sto korun a za měsíc, nebo dva budete mít tisícovku. Pro představu, jak to asi chodí je dobré si říct, že opravdu skvělé zúročení je takových 10% ročně. Pokud jste schopni zúročit své peníze o 20% každý rok, jste nejspíše nový Warren Buffett a pokud nevíte o koho jde, tak jde o největšího investora, snad celého světa.

investice penize jedna

Každopádně jde taky o skvělého člověka, který se účastní různých dobročinných akcí a své prostředky dává na charitativní a pomocné organizace. Právě on je ten, který dokázal své peníze zúročit o 20% každý rok, takže tady jde jasně vidět, že jde o opravdu závratné číslo. Samozřejmě jsou i výjimky, jako je například Bitcoin, na kterém šlo vydělat i 1000%, ale šlo spíše o výjimku, vlastně to bylo jako když se objevilo zlato, akorát to virtuální a ti, kteří jej objevili jako první si na něm prostě utrhli slušný kus výdělku. Musíte však dávat pozor na podvodné investice, tedy letadla. Více se o takovém nebezpečí dá dočíst na našem webu. Dávejte si obecně pozor na investice, které slibují extrémní výdělky za krátkou dobu. To jsou nejčastější podvody, na kterých vydělají jen ti, kteří investují jako první a jsou na vrchu takového přímo ukázkového „letadla“ https://nebankovnihypoteky.net/primo-ukazkove-letadlo/, tedy pyramidy, pod jakou se takové investování dá lehce představit.

investice penize dva

Ti co jsou na nižší úrovni pyramidy vlastně nedostanou vůbec nic, ale naopak ti, co jsou na jejím vrcholu vydělají opravdu hodně. Jde však o podvod, který je například v České Republice nelegální. Je to tedy v rozporu se zákonem, ale nemění to nic na tom, že to někteří lidé s oblibou dělají.

Post Author: deamadre.cz