Site Loader

Zařídit dobře velký byt není žádným uměním. To svede leckdo. Když totiž máte k dispozici dostatek místa, nemusíte dvakrát přemýšlet nad tím, co si pořídit. Zkrátka koupíte to, co se vám bude líbit a zároveň to pro vás bude cenově přijatelné. To zařídit malý byt, to už je mnohem náročnější úkol, který ne každý zvládne s přehledem.

gauč v tmavém pozadí

Mít k dispozici jen několik metrů čtverečních místa, které vám musí posloužit jako ložnice, obývací pokoj, kuchyně s jídelnou a toaleta s koupelnou v jednom, tak tomu se říká výzva. A právě takové uspořádání domova vás nejlépe naučí přemýšlet nad chytrým řešením, které by co nejlépe uspokojilo všechny vaše požadavky, které na své bydlení máte.

Ono totiž takové bydlení není jen o tom, abyste se tam měli co nejlépe jen vy sami, ale také o tom, aby se tam cítily dobře i vaše návštěvy a případně také váš partner či partnerka, které třeba zrovna teď nemáte, ale časem mít budete a tím vaše bydlení získá úplně jiné dimenze.

Jakmile totiž člověk přestane být v malém bytě sám a bydlí tam rázem lidé dva, tak uspořádání vašeho vnitřního vybavení čeká další zatěžkávací zkouška. Najednou zjistíte, zda je vaše kuchyně dost veliká na to, abyste se mohli společně najíst u jídelního stolu, zda máte pohovku vhodnou pro společné sledování televize a zda si spolu máte kde ustlat.

A třeba taková manželská postel, ta zabere opravdu mnoho místa, takže pak najednou začnete řešit, zda svůj dosavadní obývací pokoj raději neproměnit v ložnici. Tím byste však přišli o společenskou místnost, do které usazujete příchozí návštěvy, a to by byla škoda. Takže co s tím, když dispozice vašeho bytu nedovolují splnit všechna vaše přání zároveň?

interiérová sedačka

Řešením je pořídit si chytrou pohovku . Tedy takovou, kterou rázem jednoduchým rozložením proměníte v postel, když to bude potřeba. A pokud vaše rozkládací pohovka bude zároveň i levná, tím lépe. A pozor, ještě je tady jedna výhoda navíc – nákupem rozkládací pohovky získáte i nezanedbatelný úložný prostor, který se v malém bytě vždycky náramně hodí.

Post Author: deamadre.cz