Site Loader

Scrapbooking je velmi oblíbenou a rozšířenou metodou, jak dodat vyvolaným fotkám nový rozměr! Po celém světě se nachází celá řada milovníků této techniky, kteří jí naprosto propadli a každou volnou chvilku tráví ponořeni v barevných papírech, ozdobách a fotografiích, na kterých jsou zachyceny nejdůležitější okamžiky jejich životů. Především kreativním ženám přináší vytváření celých scrapbookových fotoalb, deníků či jen malých přáníček a papírových dárků mnoho radosti.

rámeček

„Kniha z ústřižků“
Historie této techniky má opravdu dávné kořeny, sahající již do 15. století. Jejím cílem je pomocí tvořivého materiálu vyrobit tzv. projekty a alba. Zkušené tvůrkyně mívají vyhrazené doslova celé skříně či místnosti pro ukládání tohoto materiálu. Pokud totiž této technice jednou propadnete, jen těžko budete odolávat koupi dalších a dalších nádherných scrapbookových sad, papírů a doplňků, kterých je na trhu nepřeberné množství.
Pro začátek si pořiďte hotovou kreativní sadu!

Pokud si chcete tuto techniku vyzkoušet, zároveň ale nechcete investovat velké částky do nákupu jednotlivých pomůcek, jsou pro Vás již hotové sady ideální volbou. V těchto sadách najdete vše potřebné k výrobě scrapbookového fotoalba. To znamená, že zde naleznete samotné album, do kterého hotové projekty uložíte, dále pevné vzorované papíry určené pro tuto techniku, celou škálu barevně sladěných doplňků, výřezů či nálepek.

obrázek

Takováto sada se dá pořídit již za několik set korun. Jediné co budete potřebovat navíc, budou Vámi vybrané a vyvolané fotografie. Tyto sady bývají často barevně či tematicky laděné, takže si zaručeně každý vybere tu svou. Pokud kouzlu této tvůrčí techniky propadnete, můžete postupně dokupovat jednotlivé papíry, ozdoby, samolepící pásky a celou řadu dalších pomůcek, jako jsou například raznice všech možných tvarů a velikostí.

Post Author: deamadre.cz