Site Loader

Každý z nás si představuje dovolenou jinak, pro někoho znamená dovolená lezení po horách, pro jiné památky a někdo rád relaxuje a odpočívá ve wellness centru. Nikdy se člověk nemůžu zavděčit všem, ovšem toto neplatí o Mikulově, kde si všichni zaručeně najdou to svoje. Toto nádherné město leží v Jihomoravském kraji a nabídne Vám nespočet památek, ale také turistických a cyklistických tras, které za to doslova stojí. Těšit se ovšem můžete také na samotné ubytování v Mikulově Mikulov.galant, kde si přijdou na své zamilované páry i rodiny s dětmi.

Mikulov (3)

V okolí Mikulova se nachází nespočet památek a zřícenin, která určitě stojí za vidění. Mimo to se nedaleko Mikulova nachází také aquapark, který se může chlubit velkým množstvím atrakcí, kde si zaručeně užijí jak děti, tak dospělí. Za zhlédnutí v Mikulově stojí určitě místní zámek, kaple svatého Šebestiána, ale také výhled ze svatého kopečka, kde budete mít Mikulov přímo na dlani. Pokud si však nebudete i tak vědět rady, kam se v tomto nádherném městě podívat, nebojte se zeptat obsluhy, která Vám ráda poradí, co zde stojí za vidění a co jsi určitě nenechat ujít.

Mikulov (4)

Samozřejmostí je u hotelu parkování přímo u vchodu a také wellness centrum, které je plně vybavené. Můžete tak využít nespočet masáží, vířící vany, saunový svět, ale také privátní koupele, nebo perličkové vany. Po odpočinku ve welness centru si můžete jít pochutnat na místní kuchyni, kde se připravují tradiční jídla z Moravy, ale také speciality místních šéf kuchařů. V létě si můžete pochutnat na tomto jídle na letní terase u pivovaru, kde si můžete dopřát také místní pivo a dámy samozřejmě víno z místních vinic.

Pokud se tedy rozhodujete, kam vycestujete za svojí vysněnou dovolenou plnou odpočinku, zkuste zvolit toto místo. Zaručeně se Vám zde zalíbí a budete se sem rádi vracet i se svojí rodinou.

Post Author: deamadre.cz