Site Loader

Jak vyřešit situaci, kdy bydlíte spolu s partnerem, dítětem a mazlíčky v nájemním bytě a z různých důvodů se musíte vystěhovat. Nájemní smlouva se blíží ke svému konci, ale v okolí jsou k pronájmu pouze byty na dobu určitou – většinou 1 rok.
Nikdo by nechtěl tuto situaci řešit znovu a znovu. Ne nadarmo se říká, lepší vyhořet než se stěhovat. Dojdete tedy k velkému rozhodnutí. Pořídíte si něco svého.
lustr nad postelí.jpg
Projdete si nabídky nemovitostí ve vašem okolí, srovnáte pro i proti a po dlouhém vybírání, několika diskusích (leckdy vášnivých) si konečně vyberete.Nastává další krok – ten nejdůležitější, bez kterého by to ani nešlo. Musí se sehnat prostředky pro financování vašeho nového domova.
Navštívíte několik bank a u všech se bohužel dozvíte, že vzhledem k vaší minulosti, kdy jste z mladické nerozvážnosti neplnili své bankovní závazky, vám žádná navštívená banka nepůjčí. Co dál? Vzdáte se vlastního domova anebo budete každý rok postupovat „škatulata hýbejte se“ a stěhovat se každý rok někam jinam? To by bylo už lepší přidat se k cirkusu a pobývat v maringotce. Vzhledem k tomu, že nejspíš nejste kočovnými herci, vám zbývá možnost obrátit se na některou nebankovní instituci .
velká váza.jpg
Mezi takovou nebankovní instituci patříamerická nebankovní hypotéka. Velkou výhodou tohoto produktu je, že nemusíte dokládat své příjmy a pokud máte záznam v registru kvůli svým minulým skutkům, nemusíte se bát. Záznamy v registru je nezajímají. Samozřejmě je možnost si nechat bezplatně vyhotovit nabídku. Možnou nevýhodou může být ale jedna věc, vzhledem k chybějícím doloženým příjmům, se lehce stane, že si tuto hypotéku vezmou klienti, kteří nebudou moci splácet, jelikož si to nedokázali správně propočítat. Pokud se tedy rozhodnete z jakéhokoliv důvodu přijmout tento produkt, dobře si propočítejte, zda budete moci splácet jimi stanovené splátky a váš vysněný nový domov se nestal vaší noční můrou.

Post Author: deamadre.cz