Site Loader


Toužíte po čistém a krásném bazénu jako z filmového plátna, nebo jako z luxusního apartmánu někde v Karibiku? Pak musíte i svůj domácí bazén dobře čistit a hlavně si k tomu pořídit skvělé pomocníky, kteří vám v tomto problému snadno pomohou. Dopomohou vám k čistému a krásnému bazénu, jako z nejmodernějšího hotelu.
o Čistá voda je navíc z hygienického hlediska naprosto nezbytná. Musíme se dívat na ph vody, ale také na to, jestli je potřeba jej vyčistit od chemického znečištění, větviček, trávy, zbytky hmyzu, ale jsou i věci, které nevidíme. Naše kůže může být obalená prachem, nebo šupinkami z oblečení, když se svléknete, navíc jsme často namazaní krémem a všechny tyto věci vodu znehodnocují, proto je potřeba ji řádně nechávat vyčistit. Od toho je zde různá chemie, která se přidává a mnoho dalšího.

Největší pomocník ve zrádném čištění

Už vás také nebaví neustále chodit kolem a snažit se vytahovat všechnu špínu? Děláte to denně a nic jiného si neužijete? Hrozná představa, že se jednou okopete a následně tři dny budete zase čistit a čistit. Naštěstí jsou zde naši pomocníci, kteří nám s tímto velice jednoduše a prakticky pomohou. V otázkách čištění jsou těmi nejlepšími odborníky.
o Vysavač bazénu je nejlepší pomocník v boji proti nečistotám.
Dají se použít v každém typu. V domácích a krytých podmínkách, ale také ve venkovních typech kulatých, hranatých, nadzemních, i zabudovaných v zemi. Plní hlavní úkol a tím je odstraňování nerozpuštěných nečistot. Skvěle se také postarají o stěny. Zlikvidují povlak, který se zde tvoří a všechny ostatní usazeniny. Široké a rozmanité využití vás jistě nadchne. Existují typy rušní, ale také samochodné, o které se vlastně nemusíte ani starat. Během koupací sezóny jsou rozhodně pomocníky číslo jedna, protože likvidují všechny úlomky rostlin, ale také ostatní nežádoucí znečištění, ať už ve vnitřním, ale i ve vnějším typu, který je hodně vystavován nepříznivým vlivům počasí a právě venkovním podmínkám. pooljump

Post Author: deamadre.cz