Site Loader

Nemovitosti, jako je dům, nebo byt si v dnešní době mohou dovolit pouze velice movití lidé, nebo ti, co vyhrají ve sportce. Pro střední třídu, která už v podstatě neexistuje, nezbývá nic jiného, než jít do podnájmu, nebo bydlet nadále u rodičů. Ani jedna volba však není moc přijatelná a člověk by se chtěl těmto variantám vyhnout. Řešením je krásné bydlení, které Vás nevyjde ani na velké peníze a to mobilní dům, který je náhradou za nemovitost.

mobilní dřevostavba

Mobilní dřevostavba, se stala za poslední dva roky velice oblíbená a to právě díky zdražování. Tyto domy jsou v naprosté úrovni cihlových domů a nahradí Vám tak předražené bydlení. Tyto domy se prodávají jako nové i jako použité a můžete si tak vybrat. Samozřejmostí je, že použitý dům koupíte za menší peníze. Velkou výhodou je také fakt, že nemusíte kupovat vůbec žádné vybavení. Celý mobilní dům je plně vybavený a Vám tak nezbývá nic jiného, než se do něho nastěhovat. Firma vám samozřejmě udělá kompletní usazení mobilního domu a to včetně dopravy. Jen těžko byste totiž přepravovali takový rozměrný náklad. Mobilní domy se dále dělí na sezónní a celoroční a bude jen na Vás, za jakým účelem dům sháníte.

mobilní dřevostavba

Pokud zvolíte právě tuto společnost, tak Vám nabídnou výběr z až 300 domů skladem. U každého domu, který nabízí je spousta fotografií a to jak vnitřku tak z venku. Samozřejmostí je také užitková plocha domu a také stav domu. U každého domu je také napsáno, z čeho je dům udělaný a co na něho bylo použito. Další a to důležitou položkou je potom cena. Ta se pohybuje v rámci stovky tisíc, až po drahé modely, které stojí až dva miliony. Ovšem cena odpovídá kvalitě a také provedení. To ovšem můžete posoudit sami, pokud navštívíte osobně prodejny a to v Brně, Hradci Králové, či Praze.

Pokud tedy sháníte levné bydlení, tak zvolte právě mobilní domy, které se vyplatí a jsou nádherné na pohled.

Post Author: deamadre.cz