Site Loader

Máte jako podnikatel problém s platbami zdravotního pojištění a sociálního pojištění za své zaměstnance? Nebo nutně potřebujete finance na zaplacení pohledávek finančního úřadu? Nebo potřebujete urychleně zaplatit za nájemní prostory vaší firmy, či za nové technologie a materiál? Může toho být hodně, podnikání je složitý proces s mnoha povinnostmi. Chcete situaci samozřejmě řešit, a proto konáte potřebné neodkladné kroky. Ale už jste samozřejmě požádali u bankovní společnosti o možnost zapůjčení finančních prostředků na vyřešení těchto problémů. Ale bohužel bankovní ústav tuto peněžní pomoc neschválil. Proč tomu tak je? Pro tento ústav jsou důležité registry dlužníků a také výše vašeho výdělku. Takže co nyní udělat, musíte, ale jednat rychle, exekuce se blíží.

hladový podnikatel

Existuje pomoc v této situaci u nebankovní společnosti, tady nejsou registry a záznamy v nich až tak důležité, proto lze říct, že na nebankovní hypotéku bez registru Nebankovni-hypoteky-uvery dosáhne každý. A to už něco je. A jsou zde výhody, které každý kladně ohodnotí. Tuto nebankovní hypotéku můžete získat bez nějakých složitých otázek, bez zbytečné byrokracie, bez toho, abyste museli vykazovat, že máte dostatečný příjem v daňovém přiznání.

firemní porada

Nejen, že zde platíte za finance, které jste vyčerpali za konkrétní období, ale máte možnost dlouhodobého úvěru, a to dokonce až na čtyřicet let a navíc máte možnost půjčené peníze splatit předčasně, a to bez nějakých sankcí. Vaše povinnost se skládá jen z toho, abyste řádně půjčené peníze spláceli a z toho, že musíte dát do zástavy nemovitost, která zajistí, že budete svou půjčku řádně splácet. Zde se jedná o byt, rekreační objekt či objekt komerční. Samozřejmě, že po splácení půjčené finanční částky od nebankovní společnosti, bude vaše nemovitost uvedeného ručení zbavená.

Post Author: deamadre.cz