Site Loader

Chystáte oslavu pro své blízké, nebo dětskou oslavu k narozeninám vašeho potomka anebo jen děláte pořádnou party a chcete pořádně překvapit své známé? Jednou z možností, která vás třeba ani nenapadla je pozvání si kouzelníka. Kvalitního profesionála co zná své řemeslo a nepředvádí jen nějaké laciné triky s kartami, ale profíka iluzionistu s širokou a pestrou škálou magie, který vám udělá užasnou šou a vtáhne vás do kouzelného světa, kde objevíte své dítě v sobě, které bezmezně věří v svět pravé, nefalšované magie.

malá čarodějka

Kvalitní iluzionista se věnuje různým druhům magických umění od eskamotérství až po mikromagii, která se úspěšně používá právě na oslavách a různých večírcích a je jednou z nejpopulárnějších mechanik magie kouzelníků. A co to taková mikromagii vlastně je? Při mikromagii se iluzionista pohybuje okolo stolů přímo mezi hosty a pro jejích zábavu předvádí rozličná kouzla a triky, vtahuje tak obecenstvo přímo do děje. Při takovéto ukázce kouzelnictví se nejčastěji využívají mince, karty nebosi od zúčastněných půjčuje drobné předměty.

děti oslavují

Na jaké triky se můžeme vlastně těšit při předvádění mikromagie https://www.vaskouzelnik.cz/mikromagie? Nějakou vám zde představím. Kouzelník, který se soustředí na karetní triky může z vrchu balíčku vzít dvě karty, divákům ukáže že to je král a královna, poté dá kartu krále do spodu balíčku, položí baliček karet na stul a luskne prsty. Potom opět odebere dvě vrchní karty a ukáže, že královna a král jsou opět spolu. Krásný romantický karetní trik se jménem manželská láska. Samozřejmě jsou další triky s kartami, mincemi, hodinkami nebo roztrhnutými bankovkami, které se zázračně zas spojí. Mít vlastního kouzelníka jako součást programů vaší oslavy, potěší jak už děti, tak i dospělé ať už na rodinné oslavě party, nebo firemní akce. Neváhejte a určitě si kvalitního iluzionistu objednejte, dáte své oslavě jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru.

Post Author: deamadre.cz