Site Loader

Nejprve je zapotřebí rozlišit jednotlivé druhy vůní, které se liší především svou intenzitou. Rozlišujeme:

 

·         PARFÉMY s nejvyšší koncentrací vonné složky,

·         PARFÉMOVÉ VODY,

·         TOALETNÍ VODY, které jsou vůbec nejslabší.

 parfémy a pudr

Od tohoto rozlišení se pochopitelně odvíjí i jednotlivé ceny, kdy vůně s nejvyšší koncentrací bývají nejdražší.  Jejich výhodou pak je, že je nemusíte používat několikrát přes den, skutečně stačí nanést rozumné množství během rána a po zbytek dne se nemusíte obávat, že vůně vymizí. Oproti tomu toaletní voda má výdrž zhruba dvou hodin a je tedy nezbytné několikrát přes den aplikovat novou dávku.

 bruneta s parfémem
Zima či léto?

 

Vyplatí se rovněž uvážit dané roční období, pro něž vůni vybíráte. Pro chladné měsíce, tedy podzim a zimu, se hodí těžší, sladší a silnější vůně, které vyvolají hřejivé pocit. Jedná se tedy o různé kořeněné a orientální vůně. Ty se rovněž užívají i coby vůně pro večerní příležitost. Jarní a letní měsíce si naopak žádají lehké a svěží vůně. Pátrejte proto mezi citrusovými či květinovými tóny, jež nebudou působit zbytečně těžce.

 

Nezapomínejte na to, že vaše vůně bude velmi silně působit nejen na okolí, ale i na vaši osobu. Daná esence dokonce dokáže ovlivnit i vaši náladu, vždy tedy pečlivě zvažte, jaké pocity ve vás vůně vyvolává.

 
Vzorky zdarma

 

Důležitým bodem je skutečnost, že se jistě nevyplácí kupovat vůně „naslepo“. Takovýto nákup, ať již sebevýhodnější se vám může vymstít, jelikož po rozbalení a aplikaci přípravku třeba snadno zjistíte, že vám jednoduše nevoní. Je nezbytné pomýšlet na to, že daná esence by vás měla vystihovat coby člověka a vyzdvihnout vaši podstatu. I výběr parfému vypovídá o člověku mnohé a může na první pohled zaujmout. Neponechejte proto nic náhodě a zvolte možnost vyzkoušení 5 vzorků přes internetový obchod, a to zcela zdarma. Jednotlivé vzorky jsou navíc baleny v plastových obalech, unikátnost vůně tak nemůže být narušena. Objevíte tak nejen svou vysněnou vůni, ale především se vyhnete nepříjemnému vracení zboží.

Post Author: deamadre.cz