Site Loader


Krásný úsměv je chloubou každé ženy i každého muže. Úsměv dává nahlédnout do našeho srdce, poskytuje radost ostatním a zároveň i nám samým zlepšuje náladu. Úsměv otvírá dveře v komunikaci s lidmi a získává nám nové přátele. Každému člověku sluší, když se usměje, obličej se mu rozzáří a ukáže druhým svou otevřenost. Mnoho z nás se ale úsměvu, při kterém by vykoukly naše zuby, bojí. Stydíme se za ně z různých důvodů, naše zuby jsou křivé, zažloutlé, nestejnoměrné, příliš velké nebo malé. A tak radši úsměv jen naznačujeme a doma se nad celou situací jen trápíme.

Zářivý úsměv

Tak to ale nemusí být napořád. V dnešní době existuje velká řada možností, jak své zuby zkrášlit a vylepšit a záleží na Vás, jakým způsobem k tomu přistoupíte. Hojně diskutovanou otázkou je právě barva zubů. Bělit doma nebo u zubaře, za pomoci babských rad či profesionální techniky, bělení rychlé a razantní, nebo postupné a šetrnější… to je jen pár bodů z dlouhého seznamu, nad kterým musíte přemýšlet, pokud i chcete dát své zuby do pořádku. Proto je nejlepším řešením se odevzdat do rukou odborníka, který s Vámi vše prodiskutuje, doporučí Vám nejlepší řešení a odvede kvalitní práci.

Profesionální péče

V rámci Prahy je již tradiční společností v této oblasti ClinicPlus, která kromě zdravotních stomatologických zákroků provádí i estetickou stomatologii. K bělení zubů využívá nejnovější, inovativní a světově oceňovanou technologii Pure Whitening, která zaručí dlouhotrvající bělostný efekt a zbaví Vás starostí s častými návštěvami kliniky. Klinika se dále specializuje na zubní fazety, které dokáží zahladit drobné i zásadní estetické vady na zubech, od trhlinek, přes velké mezizubní mezery, až po špatně vyvinuté zuby. Všechny služby dostanete na jednom místě a od předních lékařských odborníků. A pokud nebydlíte přímo v Praze, klinika má další pobočky v Mělníku a Horních Počaplech. Konečně se můžete zbavit nepříjemných pocitů a bez obav se začít smát!

Post Author: deamadre.cz