Site Loader

Móda se mění dle různých vlivů, na které obyčejní smrtelníci nemají vliv. Jsou ale i věci, které z módy nevychází snad nikdy. Co si tedy pořídit, abyste tyto kousky mohli nosit bez ohledu na aktuální módní trendy?

vlasy na rtech

·         Červená rtěnka

V oblasti líčení se můžete spolehnout na červenou rtěnku na rty. Ta nevychází z módy snad nikdy, pokud se nebojíte trochu vyčnívat a být vidět, pak se nebojte si ji pořídit a nosit ji. Červenou rtěnkou neuděláte ostudu nikdy, je elegantní a zároveň provokativní, přitahuje pohledy a sluší každé ženě.

·         Černá a bílá

Černá a bílá barva jsou nadčasové a krásné, nikdy nevyjdou z módy a nemusíte se je bát nosit vůbec nikde a nikdy. Černé šaty unosíte vždycky a v kombinaci s bílými prvky budete opravdu zářit. Černá je navíc prudce elegantní a můžete ji zkombinovat právě třeba s červenou rtěnkou. Výhodou je, že černá také zeštíhluje a pokud máte pár kilogramů navíc, pak vám bude určitě lichotit.

·         Bílá košile

Bílá košile s límečkem je věc, která by neměla chybět ani ženám ani mužům v šatníku. Bude se vám hodit jak ke kalhotám, tak k sukním a vždy v nich budete vypadat elegantně a krásně. Košili samozřejmě můžete mít ve více barvách, ale pamatujte si, že bílá v tomto případě hraje prim a nic ji nenahradí.
zapínání na riflích

·         Džíny

Džíny jsou prostě věc, kterou máme ve skříni snad každý a snad tomu tak dlouho bude. Dříve se jednalo o pracovní kalhoty, dnes jsou vnímány jako módní kousky, které nejen že se hodí snad ke všemu, ale také něco vydrží a ještě je to pohodlné. A proto se v módním průmyslu drží už tolik let! Do šatníku si pořiďte jedny s vysokým pasem, další s pasem nízkým, kombinovat můžete také různé odstíny a barvy.

·         Malé černé

Malé černé šaty najdete snad v každém dámském šatníku. Jedná se o večerní šaty, a nebo koktejlky, s jednoduchým střihem a jak již napovídá jejich název, s kratší sukní. Vynosíte je na vernisáže, do divadla, na párty… Prostě tady byly a budou!

Post Author: deamadre.cz