Site Loader

Podzimní období se blíží, s tím ale ruku v ruce přichází i méně světla. Světlo však k životu potřebujeme. Doba, kdy se chodilo spát se západem slunce, je dávno pryč. Dnes většinou chodíme spát až v pozdních večerních hodinách a vstáváme vlastně často také ještě za tmy. Nedostatek světla pak navíc ovlivňuje i naši náladu, k horšímu bohužel.
Zdroje světla jsou pro nás a náš život nepostradatelné, doba si žádá svítit skoro neustále a kdykoli nás napadne. K tomu máme různé lampy, lampičky, lustry a jiná osvětlení. Zdrojem zde bývá žárovka, donedávna ta klasická.led

LED žárovky s dlouhou životností

Jak ale všichni http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/tucny-michal/vsichni-jsou-uz-v-mexiku-3660 víme, klasickým žárovkám odzvonilo. Nahradily je jiné světelné zdroje, jako nejlepší z nich se asi jeví ty LED. Představují komfort při svícení a velké úspory, které se projeví i na ročním vyúčtování za elektrickou energii.
LED žárovky se totiž pyšní velmi dlouhou životností, rozhodně je tedy nebudeme muset obnovovat každý měsíc. Dále pak mají téměř nulové tepelné ztráty. Proto se nebojte počáteční investice, která může být vyšší, ale velmi brzy se vám vrátí.

Vybírejte podle jejich vlastností

Navíc máme díky jejich vlastnostem možnost vytvářet doma kouzelnou atmosféru, ovlivňuje to nejen možnost volby barvy a teploty světla, ale i jeho rozptylu či počtu LED diod. Už nikde nebude světlo stejné, v každé místnosti může být jiné, navíc také můžete osvítit jen určitou část prostoru.
Při nákupu však také zohledněte typ patice. Moderní osvětlení už většinou nemají klasické závity, tak to nezapomeňte zkontrolovat, ať se nemusíte vracet pro jiné typy.
Nevíte kde Kvalitní LED světelné zdroje sehnat? Rozhlédněte se u nás https://www.lightpark.cz/svetelne-zdroje-led/, nabídka je dosti velká. Rádi vám i poradíme s výběrem, pokud si nejste jisti.lbulb

Post Author: deamadre.cz