Site Loader

Co to je erekce? Ryze odborný výraz v lékařské terminologii, který má v lidovém pojetí řadu pojmenování, jako např. velmi častá věta: „postaví se ti penis“. Mužský penis je skutečně velmi zvláštní orgán, má dvojí funkci a udivuje nás na něm to, jak jsou obě funkce spolehlivé, a jak je také můžeme ovlivnit přímo svou vůlí. Penis v nevzpřímené poloze je velmi měkký a pružný a dobře odvádí moč, ovšem jakmile se muži vzruší, uvnitř penisu se začnou dutinkatá drobná tělíska ihned plnit krví. Jen malý okamžik stačí k tomu, aby byl muž připraven k pohlavnímu styku, ke vniknutí do pochvy, je to svým způsobem přírodní zázrak.

nahá dívka

Mnohým ženám také imponuje, když je muž vzrušený, uvědomují si, že jsou pro něj atraktivní, zvláště pokud je ve vztahu silný náboj vzájemné lásky a úcty. Láska v kombinaci s tělesnou atraktivitou dokáže skutečné divy a milování je pak vášnivou ukázkou nádherného vyvrcholení štěstí, blaženosti, extáze http://www.osel.cz/3659-extaze-dokaze-uvarit-mozek.html a rozkoše.

malé miminko

Taková je ovšem teorie, kterou by si přál prožít nejeden milenecký pár, jenže ono to vždy nefunguje, jak by mělo. Do hry, zvláště dnes, v uspěchané době, vstupuje stres. Ten se projevuje různými psychickými bloky. Svou roli sehrává i nevhodná životospráva a celkově negativní životní styl, a tak se běžně stává, že k erekci vůbec nedojde, anebo ji nelze udržet delší dobu. S visícím penisem u ženiny pochvy toho moc nedokážete, a s předčasnou ejakulací nebo s ochabnutím erekce po dvou minutách je to velmi podobné. Partnerka pak není uspokojena, cítí se frustrovaná a nesvá. Když se to přihodí jednou, dvakrát za měsíc, stačí jen milostné objetí a vzájemná důvěra pak vše napraví, ale pokud se to opakuje denně nebo obden, je vhodné zasáhnout.

Můžete to zkusit třeba s adaptogenními bylinkami, které vyrovnávají hormonální problémy, snižují vyplavování stresových hormonů a obnovují jak přirozenou chuť na sex, tak i to, aby se vám penis skutečně postavil tak, že díky jeho tuhosti prožije vaše milující partnerka sérii úžasných orgasmů.

Post Author: deamadre.cz