Site Loader

Uvažujete o nějakém dobře zapamatovatelném číslu mobilního telefonu a váháte nad tím, čemu dát přednost? Mohli bychom si tu shrnout některé zásady při výběru zlatých čísel vipcisla.cz:

Na co dát důraz

Trojice – jedna z nejlepších voleb je vsadit na dvě trojice číslic. Tři čísla za sebou se perfektně pamatují a je velká pravděpodobnost, že dvě trojice za sebou bude pro mnoho lidí snadným klíčem k tomu, spojit si právě toto šestičíslí s vámi. Kupříkladu číslo 333 777 se dobře pamatuje i vizuálně – při pohledu na zápis na papíře i v elektronické podobě.

hromada číslic

Číselná řada – všechny typy posloupností jsou rovněž šancí pro snadné zapamatování, ty mohou být koncipovány jako sestupné či vzestupné, mohou začínat od jedničky nebo třeba od trojky, anebo se mohou mezi sebou střídat dvě trojice posloupností, např. 234 789. Posloupnosti však nebývají tak snadno zapamatovatelné vizuálně, jako sled stejných číslic jdoucích po sobě.

Všechny číslice stejné – na to sází mnoho zájemců, ale zde jste omezeni počtem kombinací, kterých nebývá mnoho, a zároveň byste měli počítat s tím, že budou i v jiné cenové kategorii, podobně jako typická postupka od jedničky do šestky. Každopádně shoda všech číslic je z hlediska zapamatovatelnosti tou nejlepší volbou.

barevné číslice

Numerologické symboly – numerologie je prastará věda o potenciálu číslic a jejich vlivu na náš život. Pokud se pojímá rozumnou, nekomerční formou, může se jednat o seriózního pomocníka v našem životě. Veškeré děje kolem nás se dají popsat matematickým zápisem či výpočtem a každá číslice označuje nejen počet prvků, ale i jistou energii, někteří numerologové kupříkladu uvádí, že osmička je číslo velké mentální energie, čtyřka je nejvíce fyzické (hmotné) číslo, trojka naopak číslo, podporující abstraktní myšlení. Zlaté číslo mobilního telefonu můžete tedy volit i na základě těchto informací.

Post Author: deamadre.cz