Site Loader

Také uvažujete o vestavěné skříni na míru, jako o náhradě klasického nábytku? Pak budete s námi jistě souhlasit, že toto řešení skýtá celou řadu předností:

Jedno místo – jeden sklad – pokud máte v bytě většinu, nebo dokonce všechny věci na svém místě, a nemusíte pobíhat sem a tam, když balíte věci na dovolenou, převlékáte se, chystáte se do práce či do školy nebo k nějakému sportu, je to mnohem výhodnější. Neustálým hledáním toho a toho a odbíháním z ložnice do předsíně či do sklepa ztrácíte spoustu energie a času a ten vám pak může chybět. Zároveň máte ve věcech větší pořádek a jasný přehled, tedy pokud nejste zrovna lemplové a alespoň trochu pořádek udržujete.

vestavěná skříň v pokoji

Luxusní vzhled – když si pořídíte skříň z obchodního domu s nábytkem, může být skutečně velmi pěkná na první pohled, s netradičně řešeným systémem dveří, z masivního dřeva či s laminovaným povrchem, ale stále to bude jen skříň, která nebude dosahovat až ke stropu, a bude v místnosti budit dojem skříně, která tam byla přistavena dodatečně. Může být i obtížné sladit ji s ostatními bytovými doplňky. Zatímco u vestavěných skříní se jedná o komplexní sestavu od stropu až k zemi, kterou můžete mnohem snáz napasovat ke stávajícímu prostředí a vytvořit tak dojem, že je přirozenou součástí toho všeho. Stává se, že vhodně zvolený design vestavěné skříně jí dodá až luxusní vzhled.

moderní ložnice

Volba dekoru – prodej nábytku se opírá o mnoho různých variant řešení šatních skříní či komod, ale je poměrně omezený ve srovnání s dekory posuvných dveří. Vestavěné skříně mají totiž podstatnou výhodu v tom, že vnitřní díly mohou být jen v několika základních barvách, a pozornost se pak může orientovat právě na mnoho typů dveří, které z největší části, někde takřka zcela zaujímají vnější vzhled výrobku. Na dekory lamina posuvných dveří se klade největší důraz, co se týče designu, a tak je mnohem snazší je napasovat k okolnímu zdivu, sádrokartonové konstrukci, výklenku či schodišti, než samostatnou nábytkovou skříň.

Post Author: deamadre.cz