Site Loader

Také už se nemůžete dočkat prvních teplých paprsků, kdy budete moci spokojeně nazout své nové běžecké boty, které jste si vinou novoročního předsevzetí koupili v povánočních slevách? Nový rok je tady a společně s ním řada nesplnitelných předsevzetí, které si každoročně dá miliony lidí, aby posléze zjistili, že více než první týden se stejně dodržet nedají. Nevěříte? Zajděte se někdy po novém roce podívat do jakékoliv posilovny, nebude volná jedna jediná skříňka. Pokud to s odhodláním začít cvičit nevzdáte, vraťte se o měsíc později, s největší pravděpodobností si budete moci ze skříněk dokonce vybírat. Lidské odhodlání není zrovna dlouhotrvající, navíc řadu z nás odradí hned první měsíc, který je pro řadu sportů klíčový. Naše tělo si na novou pohybovou aktivitu musí nejprve zvyknout a je prokázáno, že přibližná doba je něco kolem jednoho měsíce.

žena při běhu

Ne každý se hned vrhne do zvedání těžkých činek a závaží nebo pobíhání na běhacím páse. A právě proto se celá řada lidí upíná právě k běhání. Jedná se o tělu přirozenou pohybovou aktivitu, kterou můžeme vykonávat s určitou pravidelností. Za začátku stačí investovat do kvalitních běžeckých bot a oblečení si můžete pořídit klidně až s odstupem času. Třeba kalhoty a craft mikina C-store jsou skvělou volbou na běhání.

zavazování bot

Důvodů, proč lidé chtějí začít běhat je celá řada, nebudeme proto rozlišovat jejich důležitost. Pokud však chcete od běhu, aby vám pomohl od stresu, zhubnout nebo uběhnout maraton, jistě jste si vybrali správně. Není potřeba trhat osobní rekordy, důležité je začít a hlavně žádná motivace vlastně nakonec není špatná. Jen mějte na paměti, že běh primárně neformuje postavu, na to je zkrátka krátký. Je proto zapotřebí přidat i nějaké to cvičení a zdravou stravu, aby se tížené výsledky nakonec objevily. K odreagování je ale naprosto skvělý!

Post Author: deamadre.cz