Site Loader


Pronájmy party stanů sklízí úspěch pro své univerzální využití v exteriérech, ať už se jedná o zahrady rodinných domů, anebo větší prostranství, jako jsou fotbalová hřiště či pronajaté prostory pro svatební oslavy. K čemu se vlastně takový stan hodí, a při jaké příležitosti jej využít?

Stan pro občerstvení – než budete vyhledávat informace o party stanu ceny pronájmu, měli byste již mít jasno, k čemu vám poslouží. Jednou z nejčastějších situací, kdy je stan na zahradě zapotřebí, je zabezpečení občerstvení v průběhu různých oslav. Jde o to, že stan s bočními stěnami ochrání například zákusky před spadem prachu, listím ze stromů, popadanými kousky trav a dalších nečistot, které z okolního terénu rozvíří vítr. Stan chrání potraviny i před dešťovými srážkami a silnějším větrem, který je může poškodit anebo shodit na zem.

svatební oslava

Stany pro děti – některé přístřešky se staví i pro děti, které si tu v poklidu mohou hrát, zatímco dospělí se baví opodál. Uvnitř stanů pro děti mohou být rozložené deskové hry, různé stavebnice, skládačky puzzle, domečky pro panenky nebo autodráha. Stany samozřejmě zabezpečí prostor před povětrnostními vlivy stejně dobře, jako v případě zabezpečení potravin.

party stan

Svatební hostina – svatba pod širým nebem má úplně jiný náboj, nežli hostina pořádaná v interiéru. Je tu více volnosti, čerstvý vzduch, nemusíte se kolem stolu tísnit, nemáte problém stůl kdykoli opustit a jít se projít a také tu lépe proudí energie z okolního prostředí. A pochopitelně okolní příroda – ta má na lidskou psychiku mnohem lepší vliv, než uzavřené prostředí nějakého salónku. Pro svatební hostiny se party stany hodí naprosto dokonale, protože část slavnostně prostřených stolů může být pod širým nebem a část pod stanem, anebo může jít o stany pouze se stříškou, která chrání před prudkým sluncem. Stany lze na volném prostoru různě modifikovat a tvarovat, mohou být v přímé linii nebo postavené do tvaru písmene L nebo U, záleží na vašem uvážení, co vám nejvíce vyhovuje.

Post Author: deamadre.cz