Site Loader

Uvolnit tělo i mysl, nechat se hýčkat a užít si chvilky nerušeného klidu je k nezaplacení . Ať už se rozhodnete navštívit specializované studio, anebo si chcete užít dovolenou plnými doušky, tak se vždy spoléhejte na odborníky. Tak či tak si zvolte procedury, které budou trvat alespoň hodinu, protože za půlhodinku se určitě neuvolníte. Jaké jsou u nás ve světě nejoblíbenější?
relaxace při svíčkách

Thajské tradice

Tuto masáž zvolte především ve dvou případech. Pokud vás bolí záda a klouby a pokud nechcete celou dobu jen ležet. Thajské variantě se říká jóga pro líné, protože při ní nejen ležíte, ale probíhá nejrůznější protahování. Jedná se o naprostou klasiku, kterou přímo v Thajsku získáte jen za pár desítek korun. U nás vás bude stát trochu víc, a to kolem 600 korun za hodinu.
kartáč u dózy

Japonské Shiatsu

Druhou nejoblíbenější a velmi populární masáží je Shiatsu. Jde o komplexní japonskou terapii pro tělo i mysl. Specialista vyvíjí tlak na vaše tělo nejen prsty, ale také dlaněmi i lokty, a to na všechny akupunkturní body. Víte, s čím vám pomůže? Pomoci vám může u psychosomatických nemocí, zbavíte se podrážděnosti i úzkostných stavů. Stejně tak se díky ní krásně vyspíte. V našich zemích zaplatíte kolem 1400 korun za hodinu.

Masáž milujících rukou

Havajská Lomi Lomi je poměrně netradiční, ale ve světě velmi oblíbená. Proč? Především proto, že se vám odborník skutečně věnuje, a to nejen jedné tělesné části, ale často i dvěma najednou. Při proceduře využívá dlaně, lokty i předloktní a používá dlouhé tahy. Jedná se o uvolnění celého těla, které stimuluje lymfatický systém a krevní oběh. Díky tomu vám pomůže s únavou, stresem, napětím a posílí vám imunitní systém. Za hodinu zaplatíte kolem 900 Kč.

Až budete vybírat typ relaxace, tak se soustřeďte na problémy, které její pomocí chcete odstranit. Pokud máte rádi některou ze zemí více, tak také můžete vyzkoušet jejich klasickou variantu uvolnění. Základem ale je, abyste se do toho nepouštěli sami a navštívili odborníky, kteří přesně ví, co dělat a kam sáhnout. Sami byste si totiž mohli dokonce i ublížit.

Post Author: deamadre.cz