Site Loader

Internetové bankovnictví zažívá v poslední době opravdu přelomové období a mnoho lidí ho čím dál tím raději využívá. A proč by ne. Je to opravdu pohodlné a může Vám to ušetřit plno zbytečného běhání po bankách a bankomatech. Velkým hitem jsou i účtu pro studenty a mladistvé. Jedním takovým opravdu populárním je zrovna G2 od KB. Co má za výhody a naopak za nevýhody? No, těch výhod je opravdu hodně, ale za zmínku určitě stojí například to, že máte veškeré výběry z bankomatu KB bez poplatků, a i veškeré operace na účtu. Další takovou raritou je odměna za věrnost. Každý rok Vám banka pošle určitý obnos peněz za to, když každý měsíc alespoň jednou použijete kartu. Je už jen na Vás, jestli s ní zaplatíte anebo si jen vyberete peníze z některého bankomatu.
propojení pc a tel

Kromě výhod v oblasti financí spolupracuje tato banka i s mobilním operátorem Vodafone a Isicem. Pro studenty je v dnešní době opravdu mnoho možností, jak ušetřit finance a existuje opravdu mnoho výhod. Člověk je jen musí umět správně čerpat. Takže například pokud jste majitelem průkazu Isic, tedy studentského průkazu, pak si můžete nechat zřídit u Vodafonu tarif Je to v tobě, díky kterému si můžete užívat mobilní data a volání téměř neomezeně.
zlatý čuník
To volání a esemesky určitě. Máte je totiž neomezené do všech mobilních sítí, a to je pro mladé studenty opravdu trefa do černého. Když je řeč o těch datech, tak těch máte 10 GB na každý měsíc, což znamená jediné. Už žádná omezení a čekání na silný signál wifi ve městě a z parku. Za toto vše zaplatíte jen 499 korun českých měsíčné, což je částka v porovnání s ostatními tarify opravdu nízká. Mějte se tedy na pozoru a nebojte se využívat všech těch výhod, co obsahuje život studenta. Nebudou totiž věčně a bude následovat dlouhá éra dospělosti, kde žádné výhody úplně nečekají, tak se nebojte ze svého mládí vytěžit vše, co se dá.

Post Author: deamadre.cz