Site Loader

Potřebujete peníze? Potřebujete je ihned a nemůžete čekat? Banka vás odmítla? Pokud máte záznam v registru, pak jste se dostali do velice prekérní situace. Nicméně i z této nezáviděníhodné situace existuje cesta ven – a to s pomocí hypotéky bez registru.

finanční domek

Tento typ hypotéky můžete získat v nebankovní společnosti. Možná budete překvapeni, ale její název je matoucí, takže ani zdaleka neznamená, že byste získali půjčku, aniž by někdo nahlížel do vašich registrů. To ve skutečnosti ani není dost dobře možné, protože každý poskytovatel půjčky má povinnost stav vašich registrů ověřit.

Ovšem žádost u nebankovní společnosti se od žádosti o půjčku v bance významně liší – především v tom, že nebankovní úvěr můžete získat i se záznamem v registru. Pokud je váš záznam zanedbatelný, a případně i v případě, kdy je o něco významnější. Nebankovní společnost sama posoudí, jak významný váš záznam je, a zda vám i v takovém případě může půjčku poskytnout.
Co pro vás bude znamenat, že žádáte o půjčku bez registru a nikoli o běžnou půjčku?

čas jsou peníze

Především jde o to, že díky tomu, že vám nebankovní společnost poskytne peníze i v takové situaci, tak se vystavuje vyššími riziku, že své závazky nebudete plnit. Toto riziko si tedy společnost kompenzuje vyššími úroky, než jaké jsou běžné u jiných „obyčejných“ půjček. Je tedy na vás, abyste uvážili, jak naléhavě peníze potřebujete, a jaké úroky jste ochotni splácet.
Ovšem jinak je taková hypotéka bez registru úplně stejná jako všechny ostatní nebankovní půjčky. Rovněž i za tento úvěr se musíte zaručit nemovitostí v odpovídající hodnotě, a i v tomto případě musíte prokázat, že máte dostatečné příjmy pro splácení úvěru.

Jestliže se tedy nacházíte v nějaké naléhavé situaci, můžete právě díky hypotéce bez registru vyřešit své potřeby. Peníze, které naléhavě potřebujete, získáte bez zbytečného čekání, a svou půjčku můžete v budoucnu refinancovat.

Post Author: deamadre.cz