Site Loader

Umělé květiny. Někdo je zatracuje a někdo na ně nedá dopustit. Je pochopitelné, že umělá květina je odlišná od živé, která nás bude za naši péči odměňovat bujným růstem, nebo květem. Ale uznejte, že jsou místa a situace, kde má umělá květina svůj prostor a s přehledem převálcuje květiny živé. Jsou to například hroby našich blízkých. Pokud na hrob budete dávat do vázy stále čerstvé květiny, můžete je obměňovat třeba dvakrát týdně, v horku zaschnou, uvadnou, v zimě přemrznou, některé rychle odkvetou a místo parády už budou dělat hrobu spíše ostudu.

umělé květiny

S živými květy je to opravdu těžké, většinou jsou choulostivé a i když vybereme druh, který by měl vykazovat velikou odolnost, tím, že je vypěstovaný ve skleníku, je stejně zranitelný a poškodí ho jakékoliv výkyvy počasí. Věřte, že v pěkném aranžmá, bude umělá květinaumělá květina k nerozeznání od živé. Navíc nám opravdu odpadá starost s údržbou. Pokud počasí nepřeje, ozývají se první mrazíky, nemusíme se obávat, že květina přemrzne, je už měsíc horko a sucho? Nevadí, nemusíme také na hřbitov běhat ob den, abychom živé květy osvěžily.

umělé květiny

Pochopitelně, že se musíme poohlížet po kvalitních umělých květinách, které jsou okem prakticky nerozeznatelné od jejich živých předloh. S umělou květinou můžeme také pouze dozdobit jinak přírodní aranžmá, nebo je používat pouze v období, které je pro živé květy nepříznivé. Máme odjet na delší dovolenou, je také umělá květina na hrobě skvělým řešením. Po dovolené jí můžeme opět odnést domů a uschovat na další příležitost. Stačí vybrat typ květin, které vám padnou do oka a objednat. Výrobky jsou kvalitní. Taková kytička růží přes léto, nebo tulipány zjara jsou skvělou volbou. Zatímco živý tulipán nevydrží, vaše kytice bude i po měsíci stále čerstvá. Stačí si vybrat z bohaté nabídky druhů i barev květů. Budete zaručeně spokojeni.

Post Author: deamadre.cz