Site Loader

Určitě znáte ten nepříjemný pocit kdy musíte strávit celé hodiny u počítače kvůli práci, slzí a bolí vás oči, nejčastěji to řešíte různými kapičkami které vůbec nepomáhají a už si opravdu nevíte rady! Máme pro vás nabídku! Brýle proti modrému světlu jsou velice účinné a díky nim se vám výrazně uleví!

Co jsou brýle na modré světlo?
Tyto brýle s filtrem proti modrému záření zabraňuje kažení očí z počítačů, notebooků, nebo mobilních telefonů.

práce na počítači

O světle
Světlo dopadající do lidského oka rozdělujeme na:
viditelné – tam patří všechny barvy duhy
neviditelné – infračerveném a ultrafialovém záření

Přirozené modré světlo je přirozenou součástí našeho života. V dobré míře zvyšuje bdělost, snižuje deprese, cítíme se plní energie. Bohužel při sledování televize, počítače nebo mobilního telefonu, se nabourá náš biologický rytmus, melatonin v těle a může zásadním způsobem ovlivnit naši náladu a hlavně spánek!! Toto světlo může zapříčinit bolest hlavu, zarudlé oči, urychlení šedého zákalu. Tyto brýle jsou vhodné především pro lidi, kteří na počítači, nebo jiné elektronice jsou většinu času. Při používání těchto brýlí si vaše oči výrazně odpočinou! Jsou méně podrážděné, rozjasní barvy, eliminují se díky tomu světelné odrazy.

brýle

Pro koho jsou tyto čočky určené a pro koho ne?
Jsou vhodné pro všechny krom grafiků. Protože ti potřebují mít reálné vnímání barev a tyto čočky jsou lehce nažloutlé. Jinak se hodí pro všechny, kdo tráví hodně času na těchto technologiích.

A jaké brýle proti modrému záření vám můžeme nabídnout my?

Například dámské brýle na počítač Carla-mají speciální film Blue control, jsou vyrobeny z kovu. Blue conrol je ochranný film, který mírní modré světlo. Dále nabízíme brýle – dámské brýle na počítač Linsey, které jsou jedním z největších hitů tohoto roku. Ty jsou také vyrobeny z kovu a k dispozici máme tyto brýle ve třech barvách – v černé, šedé a panter.

Post Author: deamadre.cz