Site Loader

Zahlédnete na ulici krásně oblečenou ženu a říkáte si:,,Mít peníze, také bych se tak oblékala.“? Styl přece není otázkou peněz. I levné šaty mohou působit luxusně, když víte, jak je nosit. Jde především o to vědět, kde nakupovat a jak na sobě šaty naaranžovat. Na co nesmíte zapomínat?

žena v růžových šatech

Kvalita před kvantitou

Je zkrátka lepší mít v šatníku méně věcí, zato kvalitních, než spoustu hadříků, které se po dvou vypráních začínají rozpadat. Nemusíte za šaty utrácet spoustu peněz, ale je důležité vybírat kvalitní oděvy od kvalitního prodejce.

Cudnost vs. vulgarita

Oblékejte se tak, ať se za sebe nemusíte stydět. Být sexy neznamená ukázat vše, ale ukázat jen málo a umět to prodat. Stejně tak ale můžete s klidem nosit hluboký výstřih, aniž by to působilo vulgárně. Zkrátka to jen nepřehánějte. Klidně si vezměte minisukni, ale doplňte ji decentní halenkou ke krku.

Barvy, které vám sluší

Vybírejte jen šaty v barvách, které vám prokazatelně sluší, jinak můžete způsobit, že z vás barva vašich šatů udělá bleduli, nebo nevkusnou borůvku.

Berte své tělo jaké je, a dle toho jej i oblékejte

To, že máte plnější tvary neznamená, že se za ně musíte stydět a schovávat je v pytlovitých šatech. Dbejte ale na to, aby vámi zvolený kousek skutečně vaší postavě seděl. Správné šaty musí umět zdůraznit vaše přednosti a zamaskovat nedokonalosti. Špíček přetékající přes opasek prostě nikdy nebude vypadat dobře a sebevědomí vám to také nezvedne.

žena jdoucí po ulici

Doplňky

Je důležité správně volit doplňky. Díky správně zvoleným doplňkům můžete i v těch nejobyčejnějších šatech vypadat jako bohyně. Musíte to jen umět zkombinovat. Neplácejte jedno přes druhé a zvolte nejlépe jeden směr, kterým se v oblékání chcete vydat. Někdy vypadají kombinace stylů úchvatně, ale to musíte mít jistotu, že to dokážete takříkajíc prodat.

Především nezapomínejte, že levné nutně neznamená nekvalitní, protože mnohdy platíte pouze za značku. Například obchod Mladá móda nabízí pestrý výběr kvalitních a trendy kousků za skvělou cenu, díky nimž přetvoříte svůj šatník k nepoznání.

Post Author: deamadre.cz