Site Loader


Určitě každý moc dobře ví, že na druhou květnovou neděli připadá den, kdy mají svátek všechny maminky. Pokud nechcete vaší mamince dát jen nějakou bonboniéru, ale chcete být kreativní, můžete ji něco pěkného vyrobit. Dárky od srdce a ještě navíc vlastnoručně vyrobené jsou tím nejlepším dárkem vůbec.
den matek.jpg
Jednoduše a hravě můžete i vy vaší mamince vyrobit stylovou vázu, na kterou vám bude stačit jen pár prkýnek a čirých láhví.
Nebo co takhle doslova vyšperkovat zavařovací sklenici, ze které se může rázem stát jakási schránka na šicí potřeby? Rozhodně se takový dárek bude líbit každé mamince, která ráda šije.
Velmi pěkně vypadají i obyčejné plechovky, které mnohdy stačí natřít a polepit stuhou nebo washi páskou a najednou před vámi stojí nová váza na květiny. Pokud se vám navíc opravdu povede, každý ji bude vaši mamince opravdu závidět.
Skvěle také vypadá, pokud omotáte barevný provázek kolem květináče za pomocí lepidla. Uvidíte, že rázem se z květináče stane něco úžasného.
A co takhle vlastnoručně vyrobená podložka například pod hrníček za pomocí dekoračních papírů a tapet?
maminka s mimčem.jpg
Pokud patříte mezi méně zručné, nemusíte zoufat. Můžete vyzkoušet přes šablonu ozdobit dřevěnou misku. Uvidíte, že to jde opravdu lehce.
Co takhle zkusit místo bonboniéry vyplnit zavařovací sklenici nejoblíbenějšími sladkostmi vaší maminky? Rozhodně jí to udělá radost. Každý si přece potřebuje osladit život.
Moc hezky také vypadá, pokud vyrobíte z kartónu začáteční písmeno jména vaší maminky a naplníte jej aranžovací hmotou a následně do ní napícháte květiny.
Pokud patříte mezi ty, kteří rádi šijí, pak můžete zkusit ušít pěknou retro zástěru.
Pěkným dárkem je i taková látková taška, kterou ve výsledku ušijete ještě mnohem rychleji, než zástěru.
Můžete v obchodě zakoupit takový malinký stromeček, na který pomocí kolíčků přichytíte dětské fotečky.
Mezi dárky, které rozhodně pobaví, můžeme zařadit betonový šlapák s otiskem vaší nohy.
Určitě ale i taková snídaně do postele ve formě palačinek ve tvaru srdce také potěší.
Těch možností, jak udělat vaší mamince radost na Den matek je opravdu mnoho. Stačí si jen vybrat a být kreativní.

Post Author: deamadre.cz